Podkladový profil

PROFINE 76

Naši výrobu jsme rozšířili o další kvalitní podkladový profil pro použití na okenní systém PROFINE76. Jedná se o 6-komorový podkladový profil, použitelný pro okenní systém Profine76 masivní konstrukce s požadavkem na širokou základnu a odpovídající tepelnou izolaci korespondující s příslušným okenním systémem Profine76. Připojovací komora je rozdělena jazýčkovým těsněním, které se osvědčilo u dalších typů námi vyráběných podkladových profilů. Pro extruzi tohoto profilu používáme recyklovanou PVC drť z prořezů okenních profilů. Výrobní délka profilu je 6m. Distribuce je realizovaná ve vratných kovových paletách, v jedné paletě je cca 1092 metrů profilu. Po dohodě lze domluvit i menší odběry.


TROCAL

Společnost PV Plast spol. s r. o. je také výrobcem podkladového profilu TROCAL. Pro extruzi tohoto profilu používáme recyklovanou PVC drť z prořezů okenních profilů. K zajištění minimalizace úniku tepelných ztrát je na profil koextrudováno těsnění. Výrobní délka profilu je 6m.
Tento profil je vhodný pro okenní systémy:
  • TROCAL 70mm
  • TROCAL 88mm
  • KÖMMERLING 88mm
  • KBE 88mm
Dodání ve vratných kovových paletách, v jedné paletě je cca 1100 metrů profilu. Po dohodě lze domluvit i menší odběry.


REHAU

Společnost PV Plast spol. s r. o. je také výrobcem podkladového profilu REHAU. Jedná se o 5-komorový univerzální podkladový profil, použitelný pro systém Rehau v masivní konstrukci s požadavkem na spojité těsnění umístěné mimo kotvící osu. Spodní strana profilu umožňuje použití stejných páskových kotev jako na rámovém profilu.

Pro extruzi tohoto profilu používáme recyklovanou PVC drť z prořezů okenních profilů. K zajištění minimalizace úniku tepelných ztrát je na profil koextrudováno těsnění. Výrobní délka profilu je 6m.

Dodání ve vratných kovových paletách, v jedné paletě je cca 1300 metrů profilu. Po dohodě lze domluvit i menší odběry.

Ilustrační foto Profine 76

Výkres Profine 76

Ilustrační foto Trocal

Výkres Trocal

Ilustrační foto Rehau

Výkres Rehau

© 2008 - 2019 PV Plast spol. s r.o., Mikoláše Alše, 757 01 Valašské Meziříčí, Tel.: +420 734 424 376, +420 734 412 442, e-mail: obchod@pvplast.cz


Webdesign by Spaneco