PV plast s.r.o. budova

PV Plast spol. s r.o. – specialista na parapety

Společnost PV Plast spol. s r.o. fungovala na trhu už od roku 1997 jako ryze česká společnost specializující se na výrobu PVC profilů pro stavebnictví, a to zejména vytlačování a polepování vnitřních a venkovních parapetů, vytlačování podkladových profilů a PVC profilů pro zateplování venkovních fasád budov.

Hlavním výrobním produktem byly vnitřní komůrkové PVC parapety v mnoha šířkách a dekorech. Pro okenní systémy firma vyráběla podkladové profily s certifikovanými technickými vlastnostmi.

V současné době firma zastupuje výrobce PVC parapetů značky VITRAGE pro ČR a SR. Firma pokračuje v obchodní nabídce širokého rozsahu vnitřních a venkovních parapetů, které držíme skladem s kompletní službou řezání, balení a distribucí této komodity dle požadavku zákazníka. Společnost pokračuje ve výrobě podkladových profilů na vlastních nástrojích formou spolupráce se smluvní výrobní firmou, které nabízí svým zákazníkům. Společnost je také stabilním distributorem v oblasti ochranných fólií pro výrobní firmy v ČR a SR včetně služby řezání na požadované šířky.

Cílem společnosti PV Plast spol. s r.o, která má více než desetiletou zkušenost a stabilní místo na českém a zahraničním trhu, je nabízet zákazníkům zboží k jejich stále větší spokojenosti, a proto klade důraz na udržení dobré kvality svého zboží a zvyšování úrovně poskytovaných služeb.

Vážíme si našich odběratelů, a proto je naší prioritou spokojený zákazník.

© 2008 - 2019 PV Plast spol. s r.o., Mikoláše Alše, 757 01 Valašské Meziříčí, Tel.: +420 734 424 376, +420 734 412 442, e-mail: obchod@pvplast.cz


Webdesign by Spaneco